Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Чи зараховується пільговий стаж у разі неритмічної роботи підприємства в умовах військового стану?

Так, пільговий стаж роботи працівників, зайнятих на виробництвах, робочих місцях, передбачених Списками виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 р. № 461 зараховується у відповідному порядку.

При цьому підрахунок пільгового стажу при неритмічній роботі підприємства здійснюється у відповідності до п. 7 Порядку застосування Списків № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених наказом Міністерства праці України від 18.11.2005 р. № 383.

А це означає, що підрахунок пільгового стажу здійснюється в такому порядку: загальна кількість днів, протягом яких працівник повний робочий день був зайнятий на роботах із шкідливими умовами праці, ділиться на 25,4 — при шестиденному робочому тижні і на 21,2 — при п’ятиденному робочому тижні.

Джерело: Державна служба України з питань праці



Розсилка новин