Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Чи проводиться перевірка знань з питань охорони праці під час війни?

Співробітники, які працюють на роботах, де існує підвищена небезпека або там, де є потреба у профдоборі, мають щороку проходити спецнавчання та перевірку знань нормативно-правових актів, пов’язаних з охороною праці. Працедавець власним коштом має організувати це (ст. 18 Закону «Про охорону праці»).

Щодо посадових осіб, які забезпечують організацію безпечного ведення робіт, то вони проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці:

  • коли працевлаштовуються;
  • 1 раз на 3 роки (за участю профспілок).

У Типовому Положенні про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) передбачена можливість навчатися та перевіряти знання з питань охорони праці дистанційно, що наразі є гарним рішенням. Втім, перевірка має бути проведена, якщо подбали про візуальну аутентифікацію співробітника та якщо члени комісії присутні особисто.

Джерело: Budni



Розсилка новин