Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Чи можливо перенести строки проведення атестації робочих місць за умовами праці або скористатися результатами попередньої атестації?

Згідно з п. 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 р. № 442, атестація проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначаються наказом по підприємству, організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж один раз на п’ять років.

На теперішній час відсутні будь-які нормативно-правові акти, інші розпорядчі документи, на підставі яких можливо відтермінувати (перенести) строки проведення чергової атестації робочих місць за умовами праці або поширити результати попередньої атестації на термін понад 5 років.

Джерело: Управління Держпраці



Розсилка новин