Уряд забезпечив промисловим споживачам можливість імпортувати електроенергію, що дозволить їм стабільно працювати в разі виникнення дефіциту генеруючих потужностей в енергосистемі. Про це зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.
«Цієї зими залишається ризик продовження енергетичного терору з боку росії. Агресор знову намагатиметься завдати нам удару, знищуючи об’єкти енергетичної інфраструктури. Щоб допомогти вітчизняному бізнесу стабільно працювати в разі виникнення дефіциту електроенергії, Уряд забезпечив можливість її імпортувати з сусідніх країн – Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі. Обсяг дозволеного імпорту струму з Європи становить 1700 МВт для України та Молдови», — зазначила Юлія Свириденко.
Як оформити наказ про введення в експлуатацію генератора електроенергії та забезпечення його безпечної роботи — читайте в журналі «Охорона праці і пожежна безпека»
До підприємств, які імпортуватимуть електроенергію, не будуть застосовуватись обмеження енергопостачання, в разі їх запровадження з метою подолання дефіциту електроенергії. До таких споживачів можливе лише застосування спеціальних графіків аварійних відключень, що можуть бути введені для запобігання системній аварії в об’єднаній енергетичній системі.
Можливість імпортувати електроенергію мають непобутові споживачі. Необхідний обсяг імпорту для уникнення відключень повинен складати 50 % від фактичного споживання в кожному розрахунковому періоді (година) у жовтні-квітні та 30 % відповідно у травні-вересні.
Розроблення документів з пожежної безпеки
Індивідуальний підхід • Стислі строки виконання • Доступна ціна
067-317-5886 • podpiska@mediapro.com.ua
Джерело: Міністерство економіки України
Документи спеціаліста з пожежної безпеки
- Приклади основних наказів з питань пожежної безпеки
- Приклади інструкцій для приміщень об’єкта
- Журнали реєстрації та обліку
- Зразок оформлення плану евакуації на випадок пожежі
E-mail: podpiska@mediapro.com.ua