Безпечна експлуатація бензинових генераторів


Безпечна експлуатація бензинових генераторів

Через постійні атаки на енергосистему Україні портативна електростанція або бензиновий генератор нині є розумним і відносно економічним рішенням, але одночасно й джерелом небезпеки.

Бензиновий генератор виділяє чадний газ, тому розміщують його просто неба на відстані не менше 6 метрів від вікон і дверей на майданчиках, не захаращуючи проходів, під навісом або в просторому приміщенні з вентиляцією й можливістю провітрювання.

Телефонна консультація з охорони праці і пожежної безпеки
Для довідок: 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Розміщення генератора в замкнутому приміщенні забороняється. Працювати з бензиновим генератором слід у сухому, бажано бавовняному одязі, волосся закривати головним убором, який не обмежує огляд. Одяг має бути повністю застібнутий. Для захисту рук використовуються рукавички з діелектричного матеріалу. Бензиновий генератор треба тримати сухим.

Дотик до мокрого бензинового генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом. Будь-яке пошкодження електричних кабелів слід негайно ліквідувати.

 

Джерело: Управління Держпраці

Засоби індивідуального захисту

Матеріали до теми


Як працівника допустити до робіт підвищеної небезпеки: 9 кроків
Робота підвищеної небезпеки та кримінальна відповідальність Алгоритм допуску працівника до роботи підвищеної небезпеки Зразки документів для організації безпечної роботи   ...
Німеччина запропонувала поділитись устаткуванням із закритих енергетичних обʼєктів
Міністр економіки та захисту клімату Німеччини Роберт Габек запропонував поділитись необхідним для України устаткування із закритих енергетичних обʼєктів Німеччини. Про ...