Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

Дозвільна документація для організації учбового центру

Прошу надати роз’яснення, які дозвільні документи потрібно мати для організації учбового центру з навчання та перевірки знань законодавчих актів з охорони праці посадових осіб інших підприємств?
Ярослав Андрійович, м. Київ

Відповідно до п. 8 Додатка 6 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107, навчання з питань охорони праці працівників сторонніх організацій повинно проводитись суб’єктом господарювання на підставі Декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Матеріал надано редакцією журналу «Охорона праці і пожежна безпека»

Розсилка новин