Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

Чи потрібен дозвіл на експлуатацію обладнання артезіанських свердловин?

Підприємство має на території кілька артезіанських свердловин і бере з них воду для випуску продукції. Чи треба отримувати дозвіл на експлуатацію обладнання цих свердловин згідно з постановою КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107?
Віктор Ілліч, начальник відділу охорони праці (м. Хмельницький)

Відповідно до п. 6 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі — Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107, роботодавцеві видається дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, зазначених у додатку 2 до Порядку. Пунктом 10 цього додатку передбачено видачу дозволу на буріння, експлуатацію та капітальний ремонт свердловин під час геологічного вивчення та розробки родовищ корисних копалин. Оскільки ваше підприємство експлуатує свердловини, то й дозвіл воно повинне отримувати на цей вид роботи.

Олександр КАЛАШНЮК,
головний технічний інспектор праці Федерації профспілок Вінницької області

Розсилка новин