Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Які документи необхідно подати для погодження Заключного акту за результатами медогляду?

Для підписання Заключного акту за результатами періодичного медичного огляду працівників на виконання вимог пункту 2.17 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ України від 21.05.2007 р. № 246, в Управління Держпраці необхідно надати супровідний лист про погодження Заключного акту.

До листа додається:

  • копія Заключних актів за попередній рік;
  • інформація про виконання заходів, запропонованих у Заключному акті за попередній рік (пункти 3.6; 3.7; 5.3 Додатку 9 зазначеного Порядку);
  • інформація щодо осіб, які не пройшли медичний огляд та причини, з яких це сталося, у поточному році з копією підтверджуючих документів;
  • копію списків на поточний рік;
  • інформація про загальну кількість працюючих на підприємстві, із них жінок (для узагальнення інформації).

Джерело: Управління Держпраці



Розсилка новин