Оформлення дозволів: найбільш поширені недоліки


Оформлення дозволів: найбільш поширені недоліки

З метою уникнення непорозумінь Держпраці рекомендує суб’єктам господарювання та експертним організаціям звернути увагу на найбільш поширені недоліки в документації під час оформлення дозволів.

Недоліки у заяві на одержання дозволів

  1. Подана заява не відповідає формі, наведеній у додатку 4 Порядку: не від юридичної особи.
  2. У заяві не зазначено, яке саме устатковання напругою понад 1000 В (електричне устатковання електричних станцій та мереж; технологічне електрообладнання) підприємство буде випробувати.
  3. У заяві перелік робіт не відповідає переліку, що зазначений у висновку експертизи.
  4. У заяві назва устатковання підвищеної небезпеки не відповідає назві переліку устатковання, що наведена у пункті 2 додатку 3 Порядку.

Недоліки у висновках експертизи

  1. Висновки надходять без захисту сторінок.
  2. Висновки розробляються експертними організаціями, в яких у сфері акредитації органу з інспектування не зазначено види робіт та перелік машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, на які розробляються висновки експертизи.

Також Держпраці наголошує, що згідно з законодавством документи дозвільного характеру видаються на безоплатній основі. Будь-які пропозиції щодо посередництва чи сприяння в отриманні дозволу не відповідають закону. Будьте обачними, щоб не потрапити до рук шахраїв.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Матеріали до теми


Документ для завантаження: Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду?
Держпраці щорічно за заявкою роботодавця (його представника), за участю представника первинної профспілкової організації або уповноваженої працівниками особи визначають категорії працівників, ...
Як правильно оформити електронний Журнал обліку вогнегасників
ЗАПИТАННЯ Чи можна вести на підприємстві електронний Журнал обліку вогнегасників?   ВІДПОВІДЬ Згідно з «Правилами експлуатації та типовими нормами належності ...
Як підготувати документи, що витримають будь-яку перевірку Держпраці: базові НПА та актуальний перелік положень
Перевірка Державної служби з охорони праці — важливий та відповідальний захід, до якого готується будь-яке підприємство чи організація, прагнучи, щоб ...