Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

— Чи є необхідність отримувати в органах державного пожежного нагляду дозвіл на початок роботи власнику кіоску з продажу побутов

— Чи є необхідність отримувати в органах державного пожежного нагляду дозвіл на початок роботи власнику кіоску з продажу побутових товарів?

— Якщо кіоск розміщено на території ринку відповідно до схеми, яка в установленому порядку погоджена з органами державного пожежного нагляду, згідно з вимогами пункту 11 Порядку видачі органами державного пожежного нагляду дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2001 року № 150, то окремий дозвіл не оформлюється.
Якщо це не ринок, то розпочинати господарську діяльність такого кіоску допускається за декларативним принципом. Тобто, згідно з вимогами пункту 11-1 Порядку, за десять днів до початку господарської діяльності необхідно подати до відповідного місцевого органу державного пожежного нагляду Декларацію відповідності об’єкту вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. (В. Романченко)

Розсилка новин