Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

— Як можна розширити площу офісу за рахунок горища, не порушуючи вимог Правил пожежної безпеки?

— Як можна розширити площу офісу за рахунок горища, не порушуючи вимог Правил пожежної безпеки?

— Відповідно до пункту 6.7 Державних будівельних норм «Пожежна безпека об’єктів будівництва», у просвіті на технічних поверхах і на горищах повинен бути прохід уздовж усього будинку, висота якого повинна бути не меншою ніж 1,6 м. Цей прохід необхідний для доступу пожежних підрозділів у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.
У разі переобладнання приміщень горища під мансардні приміщення офіса доступ пожежних підрозділів буде забезпечуватися через цей офіс. (В. Романченко)

Розсилка новин