Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Uvex silv-Air premium — виняткова зручність і інноваційний дизайн!

Мета застосування засобів індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД) — забезпечити необхідний захист органів дихання працівників, які перебувають у небезпечному для їхнього здоров’я середовищі. Якщо існує ризик негативного впливу шкідливих або небезпечних для здоров’я працівників речовин, роботодавець зобов’язаний провести аналіз стану робочого середовища, зокрема щодо вимірювання концентрацій і складу речовин, які містяться в атмосфері (повітрі) робочої зони. Без цього практично неможливо правильно забезпечити захист працівників, вибрати і провести превентивні заходи, організувати виробничі процеси.

За наявності в робочій атмосфері шкідливих або небезпечних для здоров’я речовин роботодавцю необхідно зменшити їх концентрацію до нуля або допустимого рівня. Якщо технічно зробити це неможливо, і в повітрі залишаються речовини, рівень яких перевищує законодавчо встановлену гранично допустиму концентрацію (далі — ГДК), то працівникам належить видати відповідні ЗІЗОД.

Новинка сезону

Uvex safety — це синонім рішень по забезпеченню безпеки і захисту здоров’я, які відповідають сучасним вимогам ринку. Основа успіху — високотехнологічні ноу-хау, інновації та бездоганна якість. Понад 80% продукції uvex випускається на власних виробничих потужностях у Німеччині.

Нова лінійка продуктів uvex silv-Air premium включає в себе складні респіратори, які адаптуються до різних форм обличчя. Безшовні лямки і м’які кромки обтюратора (частини, що прилягає до лиця) дозволяють швидко і правильно надягти респіратор і забезпечують підвищений комфорт носіння, навіть у разі тривалого використання.

Основні переваги uvex silv-Air premium:
  • ультраергономічна розкладна модель;
  • компактна індивідуальна упаковка;
  • D-маркування: респіратор було піддано додатковому доломітовому тестуванню, має низький опір диханню навіть під час використання у дуже запиленому середовищі протягом тривалого часу;
  • регульовані лямки.

Комфорт:

  • вбудований гнучкий і регульований носовий затискач;
  • м’які зручні кромки обтюратора в області носа для кращого прилягання;
  • м’які кромки матеріалу для комфорту при тривалому носінні;
  • широкі безшовні лямки для зручності і безпеки.

Деякі моделі FFP-респіраторів виготовляють з додатковим захисним шаром з активованого вугілля (uvex silv-Air premium 5221 і 5321). Цей шар допомагає частково зменшити дискомфорт від неприємного запаху певних газів (парів), концентрація яких не перевищує ГДК.

FFP-респіратори з вугільним шаром також можна використовувати зварювальникам, які забезпечать їм додатковий захист від озону. Зазвичай електрозварювання супроводжується виділенням зварювального аерозоля (вольфраму, цинку, марганцю та ін.). І для захисту від таких виділень можуть застосовуватися FFP-респіратори з вугільним шаром або респіратори найвищого класу захисту FFP3.

Правильність застосування

Правильне застосування респіраторів навченим персоналом так само важливе, як і якість самого респіратора. А тому працівники періодично проходять навчання, а відповідальний за респіраторний захист стежить за правильністю застосування ЗІЗОД.

Правильність застосування ЗІЗОД залежить від поведінки окремого працівника, і навіть при правильному застосуванні часом є нестабільною. Тому законодавство вимагає від роботодавця, щоб для збереження здоров’я працівників застосовувалися ЗІЗОД тільки в тому випадку, коли неможливо забезпечити прийнятні умови праці іншими, більш надійними способами — зміною технологічного процесу, герметизацією обладнання, автоматизацією виробництва, використанням місцевої та загальнообмінної вентиляції тощо. Крім того, шкідливі речовини, що забруднюють повітря, можуть потрапити в організм не тільки під час дихання, але й за недостатнього дотримання правил особистої гігієни (їжа, вода тощо). адже потрапляння шкідливих речовин в організм такими шляхами ЗІЗОД запобігти не можуть. Отже, забрудненість повітря може становити суттєву проблему при організації будь-якого виду робіт, тому з метою захисту органів дихання були розроблені і наразі активно використовуються респіратори uvex.

Працюйте безпечно і з комфортом!

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс»

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин