Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Нові окуляри uvex — довершеність, якість, комфорт і безпека! Частина 2. Закриті захисні окуляри

UVEX уже багато років є провідним виробником засобів захисту для спортсменів з усього світу, що демонструє важливість правильного вибору засобів захисту для досягнення успіху. Як і в спорті, організація робочого місця на промисловому підприємстві також висуває особливі вимоги до працівників і засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Надзвичайно важливо усвідомлювати, що ваші ЗІЗ захистять вас за будь-якої критичної ситуації.

UVEX safety — це синонім рішень по забезпеченню безпеки і захисту здоров'я, які відображають сучасні тенденції і вимоги ринку. Основа цього — високотехнологічні ноу-хау, інновації та бездоганна якість. Понад 80 % продукції uvex safety виготовляється на власних виробничих потужностях uvex у Німеччині…

uvex pheos cx2 — ультракомпактний дизайн, першокласний комфорт!

Комфорт та ергономіка були пріоритетними завданнями при проектуванні окулярів uvex pheos cx2

Це найкраща компактна та надлегка модель з широким панорамним оглядом серед усіх закритих окулярів — лише 34 грами!

Зважаючи на компактний дизайн та легку масу, uvex pheos cx2 sonic є найкращим вибором для будь-якої роботи. Ці функціональні окуляри з панорамним оглядом забезпечують вражаючий комфорт завдяки високотехнологічному покриттю uvex supravision extreme, а також гарантують чітке поле зору навіть за екстремальних умов.

uvex supravision extreme — лінзи з унікальним покриттям, що запобігають акумулюванню вологи: окуляри не запотівають протягом усього періоду використання. Рекомендується використовувати в середовищах з високим рівнем конденсації і вологості. uvex u-sonic — компактні, ергономічні, багатофункціональні!

 

 

На будь-яке обличчя
Поєднання ергономічного дизайну, м’яких і гнучких компонентів обтюратора дозволяє uvex u-sonic бездоганно адаптуватися до індивідуальних розмірів обличчя користувача. Надлегка маса і відсутність точок тиску створюють комфортні умови для носіння. Широка панорамна лінза — це інтегрована технологія, що спрощує і прискорює процес заміни лінзи.

uvex u-sonic — компактні, ергономічні, багатофункціональні!

Поєднання ергономічного дизайну, м’яких і гнучких компонентів обтюратора дозволяє uvex u-sonic бездоганно адаптуватися до індивідуальних розмірів обличчя користувача. Надлегка маса і відсутність точок тиску створюють комфортні умови для носіння. Широка панорамна лінза — це інтегрована технологія, що спрощує і прискорює процес заміни лінзи.

На будь-яке обличчя
Універсальність застосування цих окулярів насамперед визначається унікальним дизайном. Гнучкі компоненти корпусу окулярів і м’який обтюратор дозволяють індивідуально адаптувати до будь-якого типу обличчя. Якщо правильно припасувати м’яку широку стрічку, то при тривалому носінні жодного зайвого тиску користувач не відчуватиме. Дивовижний комфорт в поєднанні з надлегкою масою.

69 грамів
Виробники окулярів намагаються перевершити один одного, домагаючись кращих показників щодо меншої маси своєї продукції, так само, як і розробники стільникових телефонів. Варто зазначити, що відчути різницю між окулярами масою 69 грамів і, наприклад, 110 грамів не зовсім просто. Проте, коли уявити, що ви маєте цілий комплекс захисту очей, що складається з корпусу, міцної лінзи, обтюратора, регулювальної текстильної стрічки і магнітів для кріплення додаткової лінзи, то 69 грамів — це «майже ніщо», яке й захистить вас від розжарених іскор з-під шліфувального круга, що вилітають зі швидкістю кулі, та й від самого круга захистить, якщо він раптом вийде з ладу.

Комфорт
Новаторська система непрямої вентиляції сприяє неперевершеному комфорту та вбереже очі користувача. Окуляри uvex u-sonic мають спеціальне інноваційне покриття uvex supravision excellence: оригінальне покриття, що перешкоджає запотіванню зсередини лінзи і подряпинам та впливу хімікатів зовні протягом усього строку служби.

Захищати людей!
Для компанії uvex завжди треба бути на крок попереду, бо вже завтра нашим клієнтам доведеться користуватися нашою продукцією. uvex — це насамперед люди, які всі ці роки йдуть разом до однієї мети та вірять у краще майбутнє для компанії й України! Мета компанії — захищати людей. Постійно враховуючи вимоги клієнтів, uvex розробляє, виробляє, реалізує промислові і непромислові засоби захисту за найвищими стандартами якості, функціональності та інновацій.

Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією офіційного дистриб’ютора компанії UVEX в Україні ТОВ «Восток-Сервіс»Розсилка новин