Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

ЕЛЕКТРА НОМЕКС: сучасний вигляд — перевірена якість!

Асортимент термостійкого одягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту, що мають видаватися електротехнічному персоналу, в останні роки значно розширився. На щастя, ті часи, коли засоби захисту, стійкі до термічних факторів електричної дуги, були досить дорогими і доступними тільки обраним, вже минули.

Група компаній «Восток-Сервіс» представляє колекцію ЕЛЕКТРА з арамідної тканини Nomex® (Номекс), призначену для захисту електротехнічного персоналу різних галузей промисловості від термічних факторів електричної дуги.

Nomex® — це високотехнологічна тканина з постійними термостійкими властивостями.

Матеріал Nomex® за цілою низкою параметрів є унікальним:

 • за рахунок високого модуля еластичності може витримати екстремальні навантаження без серйозної залишкової деформації;
 • відмінна стійкість до абразивного зносу забезпечує тривалу експлуатацію — зберігає захисні якості та зовнішній вигляд навіть після 200 прань;
 • не займається, не горить, не плавиться, а карбонізується (обвуглюється) при температурі понад +475°С;
 • висока термостійкість у широкому діапазоні температур дозволяє застосовувати його для енергетиків, нафтовиків, пожежників, металургів, автогонщиків і військових;
 • арамідні волокна у п’ять разів міцніші за сталь, витримують більше 600 кг на кв. мм на розрив.

Сучасний вигляд — надійний захист

Колекція ЕЛЕКТРА з тканини Nomex® постійно вдосконалюється та модернізується. Конструкція виробів забезпечує користувачам більшу свободу рухів, а отже, зручність у використанні.

Костюми виконуються у синіх кольорах, що додає їм сучасного вигляду.

Тканина зі зміненою структурою дозволяє повністю запобігти пілінгу (появі катишків) на поверхні одягу в процесі експлуатації.

Деякі деталі костюма спеціально виготовляються з тканини червоного кольору, що дає можливість інспекторам та інженерам з охорони праці легко контролювати правильність експлуатації спецодягу ЕЛЕКТРА.

У застебнутому вигляді костюм ЕЛЕКТРА має вигляд, як зазвичай, та якщо він застебнутий неправильно чи не застебнутий зовсім, відразу стають помітні внутрішні планки червоного кольору. Вони сигналізують, що одяг не приведений у робочий стан.

У посилених двошарових костюмах ЕЛЕКТРА внутрішній шар теж виготовлений з тканини червоного кольору, що дозволяє легко ідентифікувати рівень захисту костюма.

Демісезонний спецодяг

Куртки-накидки ЕЛЕКТРА призначені для підвищення рівня захисту костюма, цій же меті служить знімна підкладка ЕЛЕКТРА ЛАЙНЕР.

Куртки-накидки ЕЛЕКТРА в комплекті з підкладками ЕЛЕКТРА ЛАЙНЕР — аналоги демісезонних курток, які можна використовувати в міжсезоння.

Щоб уникнути порушень правил експлуатації термостійких комплектів, куртки-накидки ЕЛЕКТРА виготовляються в одній колірній гамі з костюмами. Але варто пам’ятати, що куртки-накидки не є самостійним засобом захисту від електричної дуги, тому важливо, щоб їх не плутали з курткою костюма.

Для роботи електротехнічного персоналу в літню пору пропонується сучасна і зручна в експлуатації куртка-сорочка ЕЛЕКТРА АРДО.

Також хочеться відзначити, що костюми забезпечені доступним для огляду маркуванням, виконаним у вигляді нарукавного шеврону. Він дозволяє легко визначити рівень захисту костюма, його основні захисні властивості, не знімаючи одяг.

На шевроні вказано:

 • рівень вогнестійкості;
 • рівень захисту від енергії електричної дуги, конвективного і променевого тепла;
 • антистатичні властивості.

Завжди комплексні рішення

Костюми забезпечують рівні захисту до 100 кал/см2, зважаючи на поєднання з додатковими аксесуарами:

 • термостійка фуфайка-светр ЕЛЕКТРА ХАРД-ФРОСТ;
 • куртка-сорочка ЕЛЕКТРА-АРДО;
 • куртка-накидка ЕЛЕКТРА КН-27 в комплекті з універсальною утеплювальною підкладкою ЕЛЕКТРА ЛАЙНЕР та термостійкою білизною БОДІПАУЕР.

Для розвитку важливо постійно йти в ногу з часом і застосовувати у своїй діяльності найпередовіші та кращі розробки і технології.

Ідеальний варіант сучасного співробітництва виробника і споживача — це ВІДПОВІДАЛЬНИЙ підхід першого до продукту, що випускається, і повна впевненість другого, що продукт гарантує БЕЗПЕКУ на весь період експлуатації.

Колекція термостійких костюмів ЕЛЕКТРА з тканини Nomex® — відмінний приклад сучасного підходу до захисту електротехнічного персоналу:
 • гарантує:
  • високий рівень захисту;
  • надійність у використанні;
 • забезпечує:
  • гарний зовнішній вигляд;
  • сталість захисних властивостей;
  • високий комфорт для користувача.

Працюйте безпечно і з задоволенням!

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс»

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин