Зсуви ґрунту, підтоплені будинки та перекриті дороги: наслідки негоди на Закарпатті


Зсуви ґрунту, підтоплені будинки та перекриті дороги: наслідки негоди на Закарпатті

Сильні дощі на Закарпатті призвели до підтоплення деяких районів, внаслідок чого рятувальники відкачували воду з найбільш постраждалих територій, повідомили в ДСНС.

Особливо постраждали Тячівський та Рахівський райони, де рятувальники двічі відкачували воду з місцевої електропідстанції, щоб уникнути знеструмлення району. Також була проведена робота з відкачування води з підвального приміщення одного з місцевих магазинів та 4 житлових будинків.

 

У Тячівському районі було затоплено одне подвір’я та підвал, а підняття рівня води в річці Глибокий Потік призвело до підмивання доріг.

Живий журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Доступний 24/7 у смартфоні, на планшеті чи комп’ютері
Для довідок: 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Крім того, було зафіксовано зсув ґрунту у с. Богдан на Рахівщині, де приблизно 200 кубічних метрів землі перекрили одну з місцевих доріг. Наразі тривають роботи з розчищення дороги та видалення дерев, що перешкоджають руху.

Активно ведеться відновлювальна робота на місцях інцидентів для відновлення нормального функціонування інфраструктури та безпеки мешканців.

Джерело: СУДОВО-ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА

Засоби індивідуального захисту

Матеріали до теми


Виявлено гранату на воротах будинку: поліція відкрила кримінальне провадження
Жителька села Засулля виявила на воротах свого домогосподарства несподіваний «подарунок» — ритуальний вінок та прикріплену гранату. Жінка повідомила про це ...
На Херсонщині двоє чоловіків підірвалися на російській міні, один із них загинув
На Херсонщині двоє місцевих мешканців підірвалися на міні. Один із них загинув, іншого госпіталізували. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура. ...