Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Зміни в списках шкідливих професій: пропозиція Мінсоцполітики

На сайті Мінсоцполітики України було опубліковано Проект постанови КМУ «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 461».

У документі зазначено, що з розділу III «Чорна металургія» Списка №1 планують вилучити такі назви професій: «верхові доменних печей», «машиністи тельферів, зайняті на гарячих ділянках робіт» та «укладальники прокату, зайняті на гарячих ділянках робіт».

А нову загальну професію «працівники, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у вищезазначених виробництвах» пропонується включити до частин Списка №1, які стосуються робіт у чорній металургії (розділ III), виробництві коксопродуктів (розділ IV), виробництві кольорових металів (розділ VII).

Цю професію пропонують також додати до Списка № 2 у розділи III «Чорна металургія», IV  «Виробництво коксопродуктів. Вуглепідготовка» та VIII «Виробництво кольорових металів».

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека»Розсилка новин