...

Змінне обладнання, що підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин


Змінне обладнання — це обладнання, яке після введення в експлуатацію машини чи трактора приєднує до них безпосередньо оператор для зміни їх функцій або надання нової функції, за умови, що це обладнання не є інструментом.

Відповідно, на змінне обладнання поширюються вимоги Технічного регламенту безпеки машин, на що під час інформаційного заходу звернули увагу посадовці відділу ринкового нагляду Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Читайте також: На яку саме нехарчову продукцію поширюється дія Технічного регламенту безпеки машин?

На змінне обладнання також наноситься знак відповідності технічним регламентам. Його розмір не має бути менше ніж 5 міліметрів, однак для малогабаритного обладнання, на яке не можна нанести знак необхідного розміру, допускається відхилення від зазначеної вимоги відповідно до вимог.

Знак відповідності технічним регламентам наноситься безпосередньо біля найменування виробника або його уповноваженого представника з використанням того ж способу нанесення.

Читайте також: Про Технічний регламент безпеки машин

Джерело: Управління Держпраці

До Дня святого Миколая!

Матеріали до теми


Гарантії безпечних умов праці в разі укладення трудових та цивільно-правових договорів
Насамперед, слід зазначити, що укладення, виконання і припинення договорів цивільно-правового характеру, найпоширенішими з яких є договори підряду та надання послуг, ...