Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Завдання Держгірпромнагляду — захист конституційного права працівників на безпечну працю

На цьому наголосив Голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва на засіданні колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Запорізькій області, на якому підбито підсумки роботи теруправління за два місяці 2014 року та визначено пріоритетні напрями роботи щодо підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці в регіоні.

Протягом двох місяців 2014 року на підприємствах Запорізької області сталося 54 нещасні випадки, в тому числі один зі смертельним наслідком. За аналогічний період минулого року сталося 48 нещасних випадків, в тому числі один зі смертельним наслідком. Як свідчить аналіз, зростання  рівня виробничого травматизму сталося на підприємствах незначного ступеня ризику, де здійснення державного нагляду обмежено чинним законодавством.

“Сьогодні, як і завжди, перед нами стоїть серйозне завдання — захист конституційного права робітників на безпечну працю. Ми маємо продовжувати профілактичну роботу на підприємствах агропромислового комплексу, яку розпочали минулого року. Зосередити свої зусилля не на кількості, а на якості проведених перевірок. Наша мета - допомогти роботодавцям створити гідні умови праці на кожному робочому місці”, - зауважив Олександр Хохотва.

Крім того, під час колегії зазначалося, що серед першочергових завдань, які стоять перед теруправлінням, є реалізація профілактичних заходів для безпечного проведення посівної кампанії та забезпечення стабільної роботи наглядового органу.

На завершення Голова Держгірпромнагляду подякував керівництву та інспекторам теруправління за працю у 2013 році, яка сприяла зниженню рівня травматизму у регіоні, та висловив сподівання, що робота теруправління у поточному році сприятиме покращенню стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах Запорізької області.

"Держгірпромнагляд України"

Читайте такожРозсилка новин