Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

За яких умов здійснюється реєстрація самостійно переобладнаних або зібраних технологічних транспортних засобів?

Пунктом 17 «Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 р. № 8, передбачено здійснення реєстрації самостійно переобладнаних або зібраних технологічних транспортних засобів за умови проведення технічного огляду, наявності ідентифікаційних номерів основних складових частин (вузлів і агрегатів) та надання власником документів, що підтверджують факт їх придбання.

Джерело: Управління Держпраці



Розсилка новин