Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

За ігнорування тривоги на власників ТЦ чекатиме відповідальність

Президент України Володимир Зеленський підписав документи, які передбачають відповідальність власників ТЦ та інших об’єктів з великим скупченням людей про відповідальність за нехтування повітряною тривогою.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Данілов закликав усіх українців не нехтувати сигналами тривоги та слідувати в укриття під час спрацювання сирени.

«На одному з засідань Ставки ми розглядали питання, в який спосіб зробити так, щоб була відповідальність власників ТЦ та інших відповідальних осіб за те, що співробітники під час атаки були в небезпеці. Я можу сказати, що Президент вже підписав відповідні документи про таку відповідальність» — сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, що 11 липня у Верховній Раді  зареєстровано законопроект № 7546 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушень законодавства у сфері цивільного захисту, вчинених в умовах воєнного стану».

За ним за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації або громадянином — суб’єктом підприємницької діяльності в умовах воєнного стану, якщо це порушення заподіяло шкоду здоров’ю людей, каратиметься:

  • штрафом від 1000 до 3000 н.м.д.г. (17 000–51 000 грн),
  • або виправними роботами на строк до двох років,
  • або обмеженням волі на строк до трьох років,
  • або позбавленням волі на той самий строк.


Розсилка новин