В Україні вже облаштували понад 60 тисяч укриттів


В Україні вже облаштували понад 60 тисяч укриттів

На підконтрольній Україні території обліковується понад 60 тис. об’єктів укриття для цивільного населення.

Про це заявив тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Володимир Демчук на засіданні Координаційного штабу з питань приведення до належного стану укриттів.

«Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні майже втричі зросла кількість об’єктів фонду захисних споруд і на сьогодні їхня кількість на підконтрольній уряду України території становить 60 тис. 458», — сказав т.в.о голови ДСНС, нагадавши, що на початку 2022 року обліковувалось 20,5 тис. таких об’єктів.

Читайте також: У Дії з’явиться інтерактивна мапа укриттів: Уряд ухвалив постанову

Він зазначив, що фахівці ДСНС спільно з поліцією та представниками місцевої влади проводять щоквартальне обстеження усіх об’єктів фонду захисних споруд. За результатами обстеження в IV кварталі 2023 року готовими є 84% цих об’єктів.

Нагадаємо, що в Україні запрацював Координаційний штаб з питань приведення до належного стану укриттів.

Читайте також: Про нові стандарти для будівництва укриттів у закладах освіти

Джерело: Укрінформ

Розроблення документів із цивільного захисту

Матеріали до теми


Ситуація з постачанням електроенергії залишатиметься складною
Найближчі півтора місяця ситуація з постачанням електроенергії залишатиметься складною. У Держенергонагляді спрогнозували коли зменшаться відключення світла. Пом’якшення графіків відключень очікується ...
Про застосування санітарних норм щодо перевищення рівня шуму від генераторів: роз’яснення МОЗ
ЗАПИТАННЯ Чи передбачено штрафи для власників генераторів за перевищення рівня шуму під час роботи приладів з огляду на чинні санітарно-гігієнічні ...