Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Типові помилки, які виникають під час подання декларації відповідності матеріально-технічній базі

3 лютого 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 77 внесено зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107.

Враховуючи те, що стаття 21 Закону України «Про охорону праці» встановлює, що роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, наразі суб’єктам господарювання слід звернути увагу на зміни, які відбулися у законодавстві.

Значно збільшився перелік робіт підвищеної небезпеки, на виконання яких необхідно одержувати документи дозвільного характеру та подавати на реєстрацію до територіального органу Держпраці декларацію відповідності матеріально-технічної бази.

Особливої уваги суб’єктів господарювання заслуговують питання вимог оформлення декларації відповідності матеріально-технічної бази згідно законодавства з питань охорони праці.

Найбільш поширені помилки при заповненні декларації:

Джерело: Управління ДержпраціРозсилка новин