Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Причини нещасного випадку на асфальтному заводі проаналізували з виробничниками фахівці Управління Держпраці

Інформаційно-консультативний семінар відбувся в Управлінні Держпраці у Рівненській області для керівників та посадових осіб підприємств області, що експлуатують асфальтобетонні заводи. На заході йшлося про запобігання травматизму, зокрема, в автодорожній галузі, обставини та причини нещасних випадків, вимоги до організації безпечного виконання робіт з виготовлення асфальтобетонної суміші.

На жаль, передумова семінару – нещасний випадок із тяжким наслідком, що стався у ТОВ «Рівненський асфальтний завод» на виробничому майданчику в с. Нова Любомирка. Комісія із спецрозслідування встановила, що основна та супутні причини випадку – організаційні. Зокрема, це відсутність регламенту технічного обслуговування асфальтно-змішувальної установки; не проведення регламентних робіт з очистки механізму обладнання скіпового підіймача, допуск до роботи без належного навчання та перевірки знань.

Тож фахівці Управління особливо ретельно зупинилися на нормативній базі. Загальні вимоги до організації безпечного виконання робіт при виготовленні асфальтобетонної суміші роз’яснив учасникам заходу головний державний інспектор відділу нагляду у промисловості Управління Володимир Горецький. Начальник відділу нагляду у промисловості Управління Іван Онищук конкретизував вимоги щодо реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, ведення їх обліку та дотримання порядку проведення державного технічного контролю (огляду) таких засобів.

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» за матеріалами Управління Держпраці у Рівненській області.Розсилка новин