Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Учитель і директор школи на Полтавщині травмувалися під час ремонту даху

У селі Василівка на Полтавщині директор та вчитель місцевої школи виконували ремонт даху навчального закладу власними силами.

Під час виконання ремонтних робіт обидва впали з даху, внаслідок чого вчитель та директор отримали переломи. Про це ТСН.ua повідомили читачі сайту.

Своєю чергою керівник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Людмила Лопата заявила ТСН.ua, що вказані працівники школи займалися побілкою фасаду і під час цього процесу впали. Подія сталася минулої п'ятниці, 10 серпня. На місці працювала комісія інспекції з охорони праці та нещасних випадків, додала вона.

Джерело: tsn.ua

У рубриці «Безпека праці» журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ви завжди можете знайти докладні матеріали щодо розслідувань нещасних випадків на робочих місцях.

Читайте у вересні статтю «Щеплення проти невігластва та недбальства». У статті йтиме мова про директора школи, що залучила до демонтажу ґанку замість будівельної організації своїх підлеглих. Таке рішення коштувало життя операторові шкільної газової котельні...

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин