Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

На Львівщині загинув шахтар

На шахті "Степова" загинув працівник. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає УНН.

"Сьогодні, 21 квітня, в ДП “Львіввугілля” на шахті “Степова смертельно травмований машиніст електровозу Андрій Покач. Йому було лише 32 роки. Працюючи у вихідні і свята людина менш уважніша, що при виконанні робіт із підвищеною небезпекою, на жаль, призводить до травматизації", - написав Волинець.

Він додав, що для розслідування причин випадку створена спеціальна комісія, яка встановить всі обставини трагедії.

Нагадаємо, посадовців "Львіввугілля" судитимуть за смерть працівників

Обвинувальні акти стосовно посадових осіб, які обвинувачуються у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель двох осіб (ч.2 ст.272 КК України), скеровано до суду.

Мова йде про те, що у жовтні 2017 року, начальник та механік структурного підрозділу однієї з шахт ДП "Львіввугілля" не забезпечили працівників, залучених до ремонту прохідницького комбайну, необхідною технологічною документацією, не провели цільовий інструктаж, не проконтролювали та не забезпечили безпечне виконання ремонтних робіт. Крім цього, такі роботи велись без технічного нагляду та не були вчасно зупинені.

Як наслідок – хвостова частина комбайна, яка не була надійно закріплена, впала на голову гірнику. Він помер від отриманих травм.

Раніше, у вересні 2016 року, начальник підрозділу вуглезбагачувального підприємства Сокальщини будучи особою, відповідальною за належне утримання виробничих будівель і споруд, не забезпечив безпечні умови праці, внаслідок чого одна із працівниць провалилась крізь перекриття монтажного пройому та впала на бетонну підлогу, отримавши тілесні ушкодження, несумісні із життям.

Джерело: УННРозсилка новин