Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Центру комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості

Уряд своїм розпорядженням від 25 грудня 2013 року № 1048-р прийняв рішення про створення бюджетної установи «Центр комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості». Установу віднесено  до сфери управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки.
Центр створюється з метою підвищення рівня безпеки робіт на шахтах вугледобувних підприємств через здійснення централізованого контролю за станом рудникового повітря та гірничошахтного обладнання, запобігання небезпечним ситуаціям шляхом автоматизованого прогнозування.
Держгірпромнагляд має затвердити статут Центру, передбачивши в ньому основні його завдання. Це, зокрема, створення та ведення єдиної інформаційної бази з питань роботи підприємств вугільної промисловості на основі автоматизованих телекомунікаційних систем диспетчерського контролю; здійснення централізованого контролю за станом рудникового повітря та гірничошахтного обладнання; здійснення контролю за діями оперативно-диспетчерських підрозділів шахт для запобігання виникненню аварійних ситуацій; проведення аналізу показників підсистем автоматизованих телекомунікаційних систем диспетчерського контролю з метою запобігання можливому виникненню та розвитку аварійних ситуацій на початкових стадіях; аналітичне опрацювання даних єдиної інформаційної бази роботи підприємств вугільної промисловості на основі автоматизованих телекомунікаційних систем диспетчерського контролю, підготовка та надання рекомендацій.

"Держгірпромнагляд України"

 Розсилка новин