Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

III Київська конференція Ньюфолк по сучасним методам буріння та збільшення видобутку нафти і газу зібрала майже 300 учасників нафтогазового ринку

Щороку зацікавленість представників нафтогазової галузі в обміні досвідом застосування новітніх технологій зростає. Кожна з більш ніж 60 компаній, що завітали на подію, робить свій вагомий внесок у майбутнє газо- і нафтовидобутку.

За словами директора компанії «Везерфорд Україна» Наталії Рудевич, нафтосервісний ринок в Україні вже остаточно сформувався та буде зростати і надалі. Звертаючись до учасників заходу, пані Наталія висловила впевненість, що наступна конференція Ньюфолк НКЦ знов об’єднає лідерів галузі для спільної роботи над збільшенням видобутку вуглеводнів в Україні.

Цього року компанія «Укрнафта» вперше взяла участь в конференції Ньюфолк. Як відмітив генерельний директор Ньюфолк НКЦ Андрій Закревський, слід пам’ятати, що це найстаріша в галузі компанія, яка, свого часу, формувала ринок Європи і світу. Він висловив надію, що труднощі, з якими Укрнафта зіткнулася за останні кілька років, не змусять нас втратити історію і культуру, якою багата компанія, а плідна співпраця надасть шанс відновити музей нафти в місті Борислав і зберегти культуру українських буровиків.

Доповідь Маврикія Калугіна, заступника Голови Правління, Виконавчого віце-президента з видобутку та переробки ПАТ «Укрнафта» викликала значний інтерес учасників заходу. Він розказав про особливості застосування нових технологій на старому фонді родовищ компанії та про отримані результати.

Традиційно Київську конференцію підтримала білоруська компанія NOV-Fidmash, яка є провідним постачальником сучасних технологій для збільшення видобутку нафти і газу.
Розвиток галузі важко уявити без поповнення її молодими фахівцями. Тому компанія Ньюфолк НКЦ завжди рада бачити на своїх заходах представників навчальних закладів, які готують майбутніх спеціалістів нафтогазової галузі. Цього разу конференцію відвідали керівники та студенти  Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, Івано-Франківського університету нафти і газу, Полтавського коледжу нафти і газу та Дрогобицького коледжу нафти і газу.

Конференція розпочалася з доповіді голови АТ «Укгазвидобування» Олега Прохоренко, який також відзначив позитивні тенденції у формуванні газонафтосервісного ринку України та роль державної компанії в цьому процесі, як одного з основних замовників послуг. Зокрема, Олег

Прохоренко зазначив, що залучення до виконання робіт таких визнаних в усьому світі підрядників як Crosco, Beiken Energy та інших, дає українським співробітникам цінний досвід роботи за високими західними стандартами. До речі, гості конференції мали можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками китайської Beiken Energy та дізнатись про їх досвід співпраці з державним замовником.

Цікавим досвідом для гостей конференції стала запропонована компанією «Інстафорекс» можливість спрогнозувати котирування природного газу на біржі. Учасники, які надали найбільш точні прогнози отримали подарунки від компанії «Інстафорекс».
Білорусь, Польща, Німеччина, США, Канада, Китай – географія учасників конференції Ньюфолк НКЦ постійно розширюється, що свідчить про зацікавленість в співпраці з українськими компаніями та перспективах зростання інвестицій у нафтогазовидобувний та сервісний ринок України.

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека»Розсилка новин