Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

До уваги суб’єктів господарювання металургійної промисловості!

Фахівці Держпраці звертають увагу суб’єктів господарювання металургійної промисловості, що до Покажчика нормативно-правових актів з охорони праці, станом на 13 вересня поточного року, включено нормативно-правовий акт НПАОП 27.0-7.04-21 «Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості», затверджений наказом Мінекономрозвитку України від 19.03.2021 р. № 569.

Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості встановлюють загальні вимоги щодо забезпечення безпеки та здоров’я працівників під час виконання робіт та експлуатації устаткування на металургійних підприємствах і у виробничих цехах та є обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання, які використовують найману працю, що пов’язана з виконанням робіт і експлуатацією устаткування на металургійних підприємствах та у виробничих цехах усіх підгалузей чорної та кольорової металургії.

Нормативно-правовий акт включає в собі 13 розділів. Окрім загальних положень, в акті визначено вимоги до опалення, вентиляції та кондиціювання повітря, водопостачання та каналізації, освітлення, вимоги щодо створення безпечних умов праці, вимоги щодо вантажно-розвантажувальних робіт, вимоги до застосування кисню, азоту та аргону, виготовлення та застосування легкозаймистих порошкових матеріалів і сумішей на їх основі, вимоги до утримання, огляду, ремонту і очищення технологічного устаткування, електробезпеки тощо.

Джерело: Управління ДержпраціРозсилка новин