Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

Оформлення записів про результати атестації робочих місць

У липні минулого року було видано наказ про результати атестації робочих місць за умовами праці. Але в наказі назви посад не відповідали Класифікатору професій. У липні ми попередили працівників про результати атестації. З жовтня перейменували назви посад у відповідність до КП та ввели доплати за шкідливі умови праці. В трудові книжки вноситься запис про проведення атестації робочих місць за умовами праці. Але який наказ вказувати як підставу: первинний за липень із «невірними» назвами посад чи за жовтень із перейменованими посадами згідно КП, де також вказано розмір доплати за шкідливі умови праці та зазначено «внести відповідні записи до трудових книжок»?

В цьому випадку доцільно вказати посилання на два накази: останній вказує правильну назву професії (з урахуванням нового Класифікатора професій) та ідентичність умов праці між цими професіями, а перший наказ вказує на проведення атестації робочого місця за умовами праці за конкретною професією.

Анатолій СТОВБУН,
головний спеціаліст — довірений лікар відділу охорони здоров’я департаменту охорони праці Федерації профспілок України, кандидат медичних наук

Матеріал надано редакцією журналу «Охорона праці і пожежна безпека»

Усі видання з охорони праці

Розсилка новин