Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

Інструктажі з ОП при переведенні працівника

Нужно ли проводить инструктаж по охране труда при переводе сотрудника с одной должности на другую, когда условия труда не меняются? Например, при переводе продавца-консультанта на должность заместителя управляющего магазином в конкретном магазине?

Відповідно до пунктів 6.4, 6.8 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) до початку роботи безпосередньо на робочому місці з працівником, який переводиться з одного структурного підрозділу підприємства до іншого, безпосереднім керівником  робіт (начальником структурного підрозділу, майстром) повинен проводитись первинний інструктаж з питань охорони праці. Про проведення інструктажу та допуск до роботи особа, яка проводила інструктаж, вносить запис до Журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці за формою Додатка 6 до НПАОП 0.00-4.12-05.

Для цього випадку головне у переведенні продавця-консультанта на посаду заступника керівника магазину не інструктаж, а ознайомлення з функціональними обов’язками (посадовою інструкцією) та проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці як особи, яка організовує та контролює діяльність працівників магазину, оскільки як відповідальна особа заступник керівника магазину може бути залученим до проведення інструктажів з питань охорони праці для працівників магазину.

Микола Федоренко,
головний державний інспектор з охорони праці
Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. і м. Києві

Матеріал надано редакцією журналу «Охорона праці і пожежна безпека»

Розсилка новин