Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

«Хімік®» арт. 6-033 — рукавички багатоцільового призначення

Що важливіше: захист людини на виробництві — здоров’я працівника, або продуктивність, ефективність виробничого процесу — зручність і комфорт роботи фахівця? На безглузде запитання є правильна відповідь.

Вирішуючи це питання, багато розробників та виробників захисних рукавичок, провівши багаторічні дослідження, прийшли до висновку, що можна поєднувати надійний захист і комфорт роботи, поєднавши в продукті різні матеріали. Наприклад, поєднання комфорту та захисних властивостей латексу з надійністю і високою хімічною стійкістю неопрену, в латексних рукавичках з неопреном «Хімік®» арт. 6-033.

Особлива еластичність латексу, в поєднанні з його високою стійкістю до лугів і кислот, зі всебічною хімічною стійкістю неопрену та його невразливістю до механічних руйнувань і термостійкістю, — витримує до 150 °С — лягли в основу рукавичок, що поєднують комфорт і надійність в експлуатації.

Поліхлоропреновий каучук (неопрен) був розроблений в 30-х роках минулого століття компанією «Дюпон» — найбільшої з виробництва полімерних матеріалів. Хімічний склад неопрену дуже близький за складом до натурального каучуку, тому й можливе їх поєднання.

Горючість неопрену нижче, ніж у гуми, зробленої тільки з використанням вуглеводневої сировини, тому він знаходить своє застосування як покриття для протипожежних дверей і в таких елементах військової та пожежної екіпіровки, як рукавички й захисні маски. Крім того, неопрен використовується як оболонка для кабелів і дротів. В автомобільній промисловості з неопрена робляться різні трубки, шланги, прокладки, ущільнювальні кільця, а також засоби гасіння вібрацій та шумозаглушення. Також неопрен використовується в будівництві, як прокладка при закріпленні залізобетонних балок на з/б колону.

Найважливіші властивості неопрену:

  • пластичність і розтяжність, як у натурального латексу;
  • захист:
  • від дії біологічних агентів;
  • від дії агресивних хімічних речовин;
  • високий ступінь захисту від механічних пошкоджень;
  • відсутність алергії;
  • легкість надягання в сухому та вологому середовищах.

Латексні рукавички з неопреном «Хімік®» арт. 6-033, з огляду на зазначене вище, — чудово справляються з навантаженням, при роботі з нагрітими поверхнями або хімікатами. Своє місце вони знайшли в процесах фарбування, антикорозійної обробки автомобілів та інших механізмів. При роботі з різними епоксидними та іншими смолами, при виробництві фарб, батарей, в авіаційній промисловості, на СТО і навіть сільському господарстві. У медичній і харчовій промисловості їх успішно застосовують при термо- і хімічній обробці обладнання.

Основні характеристики латексної рукавички з неопреном «Хімік®» арт. 6-033, від ТМ OZON

Надійність Висока хімічна стійкість до кислот (вище 80%) і лугів (до 50%)
Маслобензостійкість
Надійна стійкість до дії солей, мийних засобів
Захист від механічних впливів — 3.0.1.0.X (EN 388), захист від хімічних речовин AKLNO Type B (EN 374)
Комфорт експлуатації Долоня рифлена для посилення протиковзних властивостей

Сфера застосування латексних рукавичок з неопреном «Хімік®» арт. 6-033 не обмежена. Саме універсальність і багатоцільове призначення роблять латексні рукавички з неопреном «Хімік®» арт. 6-033 вигідними на виробництві.

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин