Тренінговий центр «Твоя безпека»

Головне завдання нашої компанії — підвищення рівня безпеки на дорозі і, відповідно, зменшення рівня смертності та травматизму. Кожного дня ми сідаємо за кермо і вливаємося в автомобільний потік. Мало хто замислюється, що насправді це найнебезпечніша справа, яку можна уявити.

Ми навчаємо водіїв кермувати автомобілем в максимально безпечний спосіб — для себе та оточуючих. Мета наших тренінгів з безпечного кермування — виявити проблеми у поведінці водія та правильно скоригувати його навички.

Всі тренери в нашій команді мають досвід участі перегонів в автомотоспорті. Ми добре знаємо, що таке висока швидкість, та як поводить себе автомобіль на дорозі на високих швидкостях. Виходячи з нашого досвіду та практики, ми розуміємо де та межа безпеки, за яку заступати не можна. Адже на дорогах є багато різних учасників дорожнього руху. Це вантажний та легковий транспорт, мотоциклісти, велосипедисти та пішоходи. І наше завдання — навчити кермувати автомобілем таким чином, щоб не зашкодити ні їм, ні собі.


Контакти

Веб-сайт: yoursafety.com.ua

Адреса: 02095, Україна, Київ, вул. Княжий Затон, 16-Б

Телефони:
(066) 698-75-75
(050) 248-37-37

E-mail: office@yoursafety.com.ua