Знадобилася доба: у Києві загасили пожежу на складах біля метро “Лісова”


Знадобилася доба: у Києві загасили пожежу на складах біля метро “Лісова”

Більш як доба знадобилася вогнеборцям, щоб загасити пожежу на складах неподалік столичної станції метро “Лісова” на вулиці Червоноткацькій. Вогонь наробив чимало шкоди. Обвалилися будівельні конструкції і нині є загроза подальших руйнувань. Про таке повідомляє прес-служба ДНСН м. Києва. 

Зайнялося вдень у суботу, 2 лютого. Палали склади, де зберігають електроінструменти, пластик і картон. Спочатку охоронці закладу намагалися приборкати вогонь самотужки, втім полум’я швидко поширювалося. За кілька годин площа пожежі із 700-т метрів збільшилася до 10-ти з половиною тисяч квадратів. Займання поширилося на сусідні приміщення, де зберігалися фармацевтичні препарати.

На місці події працювали близько сотні вогнеборців та 27 одиниць техніки. Робота рятувальників ускладнювалася тим, що в складських приміщеннях не було гідрантів. Тож воду для гасіння доводилося підвозити. Також, за словами вогнеборців, приміщення були вщент забиті речами, що вже порушує правила протипожежної безпеки. Щодо таких порушень на об’єкті, керівник прес-служби ДСНС у м. Києві, Світлана Водолага, в ексклюзивному коментарі NEWSONE уточнила, що, не зважаючи на дуже велику площу складів, нічого не було огороджено й усе знаходилося в одному приміщенні.

Внаслідок надзвичайної ситуації ніхто не постраждав. Причини займання нині встановлюють слідчі.

Фото: офіційна Facebook-сторінка Головного управління ДСНС України у м. Києві

Джерело: 5 канал

Матеріали до теми


Основні дії в разі виникнення пожежі, пов’язаної з кисневим обладнанням
Якщо виникає пожежа, пов’язана з кисневим обладнанням, необхідно діяти негайно, щоб мінімізувати ризики. Ось кілька основних рекомендацій: Перекрити подачу кисню. ...
Зменшення ймовірності виникнення пожежі при короткому замиканні: які способи доцільно застосувати
Мінімальний переріз провідника напругою до 1 кВ за умовою забезпечення термічної стійкості та за умовою незагоряння при короткому замиканні (КЗ) визначається за виразом ...