Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Завершено розслідування: втратив пальці через відсутність захисного щитка Завершено розслідування: втратив пальці через відсутність захисного щитка

8 квітня 2019 року о 14:30 стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці  ТОВ «БМУ - 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів Ц., 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного верстата, потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.

Причинами настання нещасного випадку стали незадовільний стан фрезерного верстата ФСШ-1А (відсутність захисного щитка, який закриває передню частину інструменту), неякісне проведення експертизи технічного стану устаткування деревообробної промисловості та виконання роботи на фрезерному верстаті без спеціальних пристроїв.

Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, відповідно до п. 15.1 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. На нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування мали зустріч з потерпілим, роз`яснили його права відповідно до діючого законодавства.

Джерело: прес-центр Управління Держпраці у Вінницькій області

*фото ілюстративнеРозсилка новин