Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Вогнегасники під ліжком коменданта: подробиці пожежі в Одесі

Після смертельної пожежі на Троїцькій в Одесі вже оголосили першу підозру — її вручили директору Одеського коледжу економіки права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це заявив керівник управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех після засідання урядової комісії.

Любов Кочергу підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до пожежі. Потім підозри оголосять й іншим чиновникам.

«Система оповіщення про пожежну безпеку в будівлі була відсутня. Сигналізації, датчики чутливості. Оповіщення здійснювали в ручному режимі шляхом натискання на застарілу сигналізацію типу «ревун» біля місця вахтера», — заявив Бех.

В правоохоронних органах, крім директора коледжу, підозру вручать одній з її підлеглих — завідуючій відділенням. Саме вона мала шанс запобігти катастрофічному розвитку подій, але не зробила цього.

«Почалося все на третьому поверсі, в кабінеті 9 завідуючої відділенням. Зранку вона й інші керівники були на нараді у директора. Потім жінка підійшла до свого кабінету, відкрила двері і побачила дим. Парував подовжувач під підвіконням, до якого були підключені комп’ютер і принтер. Вона могла запобігти трагедії, висмикнувши вилку з розетки, але замість цього просто замкнула двері на ключ і побігла шукати директора. Запанікувала. Злякалася відповідальності. Пошуки директора затягнулися, пожежної сигналізації в навчальному закладі не було, евакуацію ніхто не організовував. У деяких аудиторіях студентів навіть не сповістили про те, що відбувається…», — розповіло джерело.

Також Бех зазначив, що на території коледжу не знайшли жодного вогнегасника.

«У той же час значну частину вогнегасників ми виявили під ліжком у коменданта», — розповів він.

Джерело: СьогодніРозсилка новин