Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Щодо порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки і на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.08.2013 р. N 8453/0/11-9.1-9/6/13

Про надання роз'яснення

Щодо порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки і на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України розглянула [...] та повідомляє.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1107 затверджено Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - Порядок).

Відповідно до п. 3 Порядку висновок експертизи складається експертною організацією за результатами проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання за формою, розробленою Держгірпромнаглядом і затвердженою в установленому порядку.

У зв'язку з введенням в дію з 01.11.2011 Порядку Держгірпромнаглядом України розроблено форми висновків експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання, якими на цей час керуються територіальні органи Держгірпромнагляду України та експертні організації, на період до їх затвердження в установленому порядку.

Разом з тим повідомляємо, що відповідно до рішення колегії Держгірпромнагляду від 25 квітня 2013 року заплановано розробку таких нормативно-правових актів:

1. Проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 N 1107" в частині атестації фахівців, які мають право проводити експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання. Термін - III квартал 2013 року.

2. Проекту наказу Міненерговугілля України "Про затвердження Порядку атестації фахівців, які мають право проводити експертизу стану охорони праці та промислової безпеки суб'єкта господарювання".

3. Проекту наказу Міненерговугілля України "Про затвердження форм висновків експертизи з питань охорони праці та промислової безпеки та інструкцій з їх складання".

4. Проекту наказу Міненерговугілля України "Про затвердження вимог до експертних організацій, що мають намір проводити експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва".

Термін розробки проектів наказів - у 4-місячний строк після набрання чинності проекту постанови, зазначеної у пункті 1.

Перший заступник ГоловиВ. Шайтан


Розсилка новин