Про основні вимоги до виконання маркшейдерських робіт


Про основні вимоги до виконання маркшейдерських робіт

Гірничі підприємства мають утворити маркшейдерську службу, яка буде укомплектована необхідними спеціалістами та робітниками, забезпечена спеціально обладнаними приміщеннями, інструментами, приладами, матеріалами та засобами обробки інформації і тиражування маркшейдерських документів.

Усі маркшейдерські роботи повинні виконуватися під контролем відповідальної особи, на яку покладено обов’язки здійснення контролю за безпечним виконанням робіт, або відповідального працівника за її дорученням.

Телефонна консультація з охорони праці і пожежної безпеки
Для довідок: 0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Інструменти і прилади, що використовуються під час виконання вимірювань, досліджують і перевіряють з метою встановлення їх придатності для виконання робіт з дотриманням вимог інструкцій з експлуатації інструментів і приладів.

Контроль за своєчасним виконанням і якістю маркшейдерських робіт покладається на головного (старшого) маркшейдера гірничого підприємства, яке отримало гірничий відвід на користування надрами з відповідною метою в межах визначеної ділянки надр.

Маркшейдерські роботи повинні виконуватися з дотриманням нормативних актів з безпеки топографо-геодезичних робіт, а також нормативних актів з безпеки та охорони праці під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин.

Письмова консультація — замовте послугу від експертів журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
Для довідок: 0 (800) 219-977

Джерело: Управління Держпраці


Консультування з питань АУДИТУ з Охорони праці

  • гнучка цінова політика
  • дотримання поставлених термінів виконання
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • компетентність і професіоналізм експертів
  • з виїздом на підприємство та онлайн

Для довідок: 0 (800) 219-977
E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Унесення відомостей про реконструкції та модернізації обладнання, що працює під тиском: консультує експерт журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
ЗАПИТАННЯ Чи потрібно після проведення модифікації (реконструкції та модернізації) робити записи до журналу нагляду (паспорту)? Та які саме дані потрібно ...
Щодо безпечної експлуатації автомобільних підйомників: поради Держпраці
Під час роботи з автомобільними підйомниками виділяють, зокрема, такі небезпечні виробничі фактори: запиленість повітря робочої зони дія електричного струму вібрація ...
Безпечна експлуатація рейкових передатних візків: ключові вимоги
Рейкові передатні візки використовуються в комплексах складського й логістичного призначення для переміщення вантажів: усередині приміщень; між прольотами цехів; за межами ...
Вимоги до інструкцій з пожежної безпеки: інфографіка від журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» підготувала інфографіку, що висвітлює основні вимоги до інструкцій з пожежної безпеки. У ній ...