Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Пожежа в Кемерово виникла через коротке замикання

Найбільш імовірною причиною пожежі в торговому центрі Зимова вишня в російському місті Кемерово є коротке замикання в батутній залі, заявили в Слідчому комітеті РФ.

"Імовірно, може бути коротке замикання", - доповіли голові відомства Олександру Бастрикіну під час робочої поїздки в Кемерово, передає ТАСС.

За версією слідства, вогнище спалаху знаходилося в батутному центрі на території дитячого комплексу. Слідчі повідомили, що кабелі високої напруги були прокладені через всю залу комплексу "в порушення всіх правил".

Очевидці розповіли слідчим, що "пучок електричних проводів звисав практично над ванною з м'якими [поролоновими] кубиками".

Нагадаємо, 25 березня під час пожежі в торговому центрі Зимова вишня в Кемерові загинули 64 людини, в тому числі 41 дитина.

Через два дні сотні городян вийшли на мітинг, вимагаючи відставки губернатора Кемеровської області Амана Тулєєва і президента Росії Володимира Путіна. Тулєєв заявив, що незадоволені, які вийшли на площу - "взагалі не родичі загиблих, це ті, хто постійно затіває скандали".

1 квітня губернатор Кемеровської області подав у відставку. Тимчасово виконуючим обов'язки губернатора призначено віце-губернатора регіону Сергія Цивільова.

Джерело: nv.uaРозсилка новин