Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Плануєте виконувати роботи підвищеної небезпеки: чи повідомляти Держпраці?

Згідно з пунктом 14 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» від 26.10.2011 року за № 1107,

  • роботодавець, який отримав дозвіл і має намір виконувати роботи підвищеної небезпеки та/або експлуатувати (застосовувати) машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки (у тому числі відокремленим підрозділом),
  • повинен письмово повідомити про це територіальний орган Держпраці за місцем виконання таких робіт та/або експлуатації (застосування) таких машин, механізмів, устаткування
  • не пізніше ніж за 10 робочих днів до початку їх виконання та/або експлуатації (застосування) з наданням копії дозволу.

Відповідне повідомлення суб’єкт господарювання має подати до територіального Управління Держпраці.

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки видається територіальним органом Держпраці за місцем державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи — підприємця.

Строк видачі дозволу або повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову у його видачі становить 10 робочих днів з дня отримання документів.

Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки становить 5 років.

Дозвіл на застосування машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки є безстроковим.

Джерело: Управління Держпраці

Читайте також



Розсилка новин