Перевірка київських маршруток: двох перевізників визнано потенційно небезпечними


Перевірка київських маршруток: двох перевізників визнано потенційно небезпечними

Із 9 листопада тривають позапланові перевірки перевізників, що обслуговують автобусні маршрути, які працюють у режимі маршрутного таксі. Департамент транспортної інфраструктури спільно з Державною службою України з безпеки на транспорті та патрульною поліцією продовжують рейди містом. За цей період перевірено 12 перевізників. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

У ході перевірок виявлено порушення та складено акти на маршрути №№ 201, 459, 421, 581, 464, 565, 518, 416.

Серед порушень – відсутність протоколів проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, тимчасових реєстраційних документів на транспортні засоби, страхових полісів, пошкоджені сидіння, наявність сторонніх предметів у салоні тощо.

«Із двома перевізниками будемо розривати договори. За цей тиждень перевірок складено акти на 7 перевізників, у яких виявлено порушення. Проблема в тому, що перевізники зовсім не бояться покарання, адже штрафи, які наразі може виписати Укртрансбезпека і Нацполіція, невеликі – 200, 500 і 1000 гривень. Тому зараз вкрай необхідно внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень», – зазначив Сергій Симонов, директор Департаменту транспортної інфраструктури.

До перевірки нелегальних перевізників, які виходили на маршрути №№ 238, 412, 597, 501, 507 попри наказ Департаменту транспортної інфраструктури про їх закриття, долучено Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у м. Києві.

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» за матеріалами Офіційного порталу Києва.

Матеріали до теми


Пожежна безпека під час використання нагрівальних елементів
Промислові електронагрівачі застосовуються для теплового впливу на вузли агломераторів, ТПА та інших установок, спрямованих на переробку заготовок і випуск готової ...
Безпека на виробництві — це спільна відповідальність роботодавців і працівників
Кожен із роботодавців зобов’язаний створити на підприємстві, в установі, організації, на кожному робочому місці у кожному структурному підрозділі умови праці ...