Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Нюанси розслідування нещасних випадків на підприємствах, які ліквідовано без правонаступника

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України надала роз'яснення щодо розслідування нещасних випадків, які стались на підприємствах, що ліквідовані без правонаступника.

Відповідно до вимог абзацу 2 п. 23 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232 (далі — Порядок), у разі ліквідації підприємства факт нещасного випадку з’ясовується у судовому порядку.

Якщо факт нещасного випадку визначено рішенням суду, розслідування організовує територіальний орган Держгірпромнагляду за місцем, де стався нещасний випадок, та утворює комісію у складі не менше чотирьох осіб, що передбачено вимогами абзацу 3 п. 23 Порядку.

До складу комісії входять представник територіального органу Держгірпромнагляду (голова комісії) за місцем нещасного випадку та представники Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, місцевої держадміністрації та первинної організації профспілки, членом якої є постраждалий або представник територіального профоб'єднання, якщо постраждалий не є членом профспілки.

За інформацією dnop.gov.uaРозсилка новин