Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Нові правила очистки деталей механічним способом

Наказом Міністерства соціальної політики України від 30.01.2018 № 104 затверджені Правила охорони праці під час очищення деталей механічним способом, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 20 лютого 2018 р. за № 204/31656. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (Офіційний вісник України № 20 від 13.03.2018р.).

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, діяльність яких пов’язана з очищенням деталей механічним способом.

Вказані Правила встановлюють вимоги з охорони праці та є обов’язковими під час виконання робіт з очищення деталей механічним способом, зокрема дробометним, дробоструминним, піскоструминним та гідропіскоструминним, а також способом очищення у галтувальних барабанах.

З повним текстом затверджених Правил охорони праці під час очищення деталей механічним способом можна ознайомитись за посиланням: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/ru/z0204-18

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» за матеріалами Управління Держпраці в Луганській області.Розсилка новин