Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Нещасний випадок, який стався у вихідній чи святковий день: особливості проведення розслідування

Роз’яснення стосовно передачі інформації роботодавцем про нещасний випадок на виробництві, який стався у вихідний чи святковий день, та утворення комісії протягом доби.

Відповідно до вимог п. 10 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 (далі - Порядок), роботодавець, одержавши повідомлення про нещасний випадок (крім випадків, передбачених пунктом 37 цього Порядку), зобов'язаний: протягом однієї години передати з використанням засобів зв'язку та протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок згідно з додатком 2, а також протягом доби утворити комісію у складі не менш як три особи та організувати проведення розслідування.

Отже, у разі настання нещасного випадку на виробництві у вихідний або святковий день роботодавець зобов'язаний в установленому порядку передати повідомлення про нещасний випадок черговим працівникам установ і організацій та організувати розслідування.

Джерело: прес-центр Управління Держпраці у Луганській області

Читайте такожРозсилка новин