Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

На Прикарпатті двох чоловіків на смерть засипало кукурудзою

В Івано-Франківській області в елеваторі для зберігання кукурудзи загинули двоє чоловіків, ще одного було госпіталізовано.

Так, 28 жовтня о 21:13 на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини № 3 міста Галич надійшло повідомлення про те, що в селі Кінашів Галицького району, на території елеватора для зберігання кукурудзи приватного підприємства «АГРО-ВІТА» в приймальній ямі сушки елеватора перебуває три особи, яких засипає кукурудзою.

До місця події негайно було направлено галицьких рятувальників.

Ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, працівниками підприємства врятовано чоловіка, 1986 р. н. Потерпілого було передано працівникам швидкої невідкладної медичної допомоги та госпіталізовано до Галицької ЦРЛ. Рятувальники, прибувши до місця виклику, спільно з працівниками підприємства о 21:41 підняли тіло чоловіка 1963 р. н. та о 22:02 виявили та підняли тіло чоловіка 2000 р. н.

Для проведення робіт з пошуку потерпілих було залучено 18 чоловік на 4-х одиницях техніки від Управління ДСНС в області.

На місці події працювала мобільно-оперативна група та чергова зміна оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області.

Джерело: Управління ДСНСРозсилка новин