Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

На Буковині третю добу рятують копача колодязя, якого засипало на 30-метровій глибині

Третю добу на Буковині у селі Остриця намагаються врятувати чоловіка, який опинився під завалами ґрунту. Найманий працівник на замовлення копав колодязь у приватному обійсті. Коли стався обвал, перебував на 30-метровій глибині, йдеться в ТСН.12.00.

46-річний чоловік копав криницю,  і коли перебував на глибині, бетонні кільця зверху раптово почали падати, і чоловіка за лічені хвилини засипало землею. За словами свідків, він намагався сховатися у нішу в стіні, утім, його придавило одним з кілець. Дістати його рятувальникам одразу не вдалося, тож залучили бригаду копачів колодязів. Вони два дні намагалися дістатися чоловіка.

Через руйнування бетонних кілець виникла загроза і життю рятувальників. Аби зупинити руйнування, вирішили у кільця вставляти інші, меншого діаметру. Утім, ефекту це не дало. Чоловіка досі не дістали.

Читайте, як запобігти таким аваріям:  Безпечне виконання робіт у замкнутому просторі залежить від організованих дій персоналу

Рятувальники сподіваються витягти його живим, але з кожною годиною шанси меншають. Адже під завалами людина надто довго.  Зараз на місці родичі постраждалого. Спілкуватися ані вони, ані власник земельної длянки, де ведеться будівництво, не хочуть.

Зараз рятувальна операція тимчасово припинена, чоловік на глибині вже певний час не подає ознак життя.

Джерело: tsn.uaРозсилка новин