Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Де лікуватимуть рятувальників?

Відтепер співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій можуть обслуговуватися в медичних та санітарно-курортних закладах Міністерства оборони. Про це йдеться в спільному наказі ГСЧС і Міноборони № 155/66 від 5 березня 2013 року.

Даний документ зобов'язує заклади охорони здоров'я Міноборони надавати кваліфіковану медичну допомогу особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту органів, підрозділів і навчальних закладів ГСЧС України в обсязі та на умовах, встановлених порядком надання медичної допомоги у військово-медичних закладах.

У той же час, санаторно-курортне лікування осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та членів їх сімей буде здійснюватися в санаторно-курортних установах Міноборони. Рятувальники будуть обслуговуватися в подібних закладах відповідно до частини 2 статті 55 Закону "Про правові засади цивільного захисту" та відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей.

Поматериалам: http://moepravo.ligazakon.ua

 

Читайте також



Розсилка новин