Дбаймо разом про безпеку праці


Дбаймо разом про безпеку праці

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує роботодавцям про обов’язок забезпечити на кожному робочому місці умови, які відповідають нормативно-правовим актам з безпеки праці, необхідність чітко дотримуватися вимог законодавства щодо прав працівників у сфері охорони праці аби не допускати професійних захворювань та  виробничого травматизму.

Торік в Чернівецькій області сталося 29 нещасних випадків, в тому числі 6 із смертельними наслідками, 4 з яких були визнані природною смертю.

Загалом 38 % нещасних випадків сталися внаслідок незадовільного  стану здоров’я, травмування через протиправні дії інших осіб, особисту необережність потерпілого, 24 % – порушення вимог безпеки під час експлуатації транспорту загального користування, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, незадовільне функціонування, недосконалість або відсутність системи управління охороною праці, 3 % – мали техногенні, природні причини  (контакт з представниками тваринного та рослинного світу).

Плакати / стенди / наліпки / знаки — у магазині від журналу «Охорона праці і пожежна безпека»

До травмонебезпечних галузей економіки та видів робіт в Чернівецькій області належать виробнича сфера, де стався 21% нещасних випадків, житлово-комунальне господарство (17% нещасних випадків), будівництво, транспорт і зв’язок (по 14% нещасних випадків), освіта та торгівля (по 10% нещасних випадків), охорона здоров’я, сфера безпеки та цивільного захисту (по 7% нещасних випадків).

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує, що з метою запобігання настанню аварій і нещасних випадків на роботі роботодавець та працівники повинні неухильно дотримуватись вимог нормативно правових актів з охорони праці, також постійно підвищувати рівень знань шляхом проведення навчань та інструктажів з охорони праці.

АУДИТ ОХОРОНИ ПРАЦІ — незалежна комплексна перевірка підприємства на відповідність законодавству України
0 (800) 219-977 • E-mail: info@mediapro.com.ua

Роботодавець зобов’язаний забезпечити працівників спеціальним одягом та взуттям, іншими засобами індивідуального захисту, а також проходження ними попереднього та періодичного медичного огляду.

Дбаймо разом про безпеку праці, бережімо один одного і Україну!

Засоби індивідуального захисту — завітайте в магазин проєкту «Охорона праці і пожежна безпека»

Джерело: ПФУ

Вебінар «Посилення відповідальності за порушення вимог щодо утримання укриттів»

Матеріали до теми


Вимоги безпеки під час шиномонтажних робіт
Технічну консультацію на робочих місцях сільськогосподарського підприємства в Запорізькому районі провели посадовці відділу з питань безпеки праці центрального регіону управління ...
Професійні захворювання зварювальників та заходи профілактики
Зварювальники зазнають впливу шкідливих виробничих факторів, що можуть призвести до професійних захворювань. В Україні медичні огляди зварювальників регламентуються Законом України ...
Вимоги безпеки праці під час виконання земляних робіт, пов’язаних із експлуатацією інженерних комунікацій
На початковому етапі підготовки до виконання земляних робіт слід виявити можливі місця охоронних зон підземних комунікацій. Для цього необхідно мати ...