Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Чоловік загинув на будівництві висотки

9 квітня у Києві на будівництві загинув робітник, впавши у шахту повітрявідводу.

За даними столичної прокуратури, про підозру через інцидент повідомили заміснику директора приватного товариства та виконробу за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинала загибель людини.

Згідно з матеріалами слідства, потерпілий виконував роботи по монтажу горизонтальної опалубки плити перекриття та армування на 19-му поверсі будинку по пров. Балтійський в Києві. Під час робіт, внаслідок розлому горизонтальної опалубки, потерпілий впав у шахту повітрявідводу на 18-й поверх, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці.

За результатами розслідування заступнику директора товариства та виконробу, які відповідно посадових обов’язків несуть безпосередню відповідальність за дотримання на підприємстві вимог охорони праці, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, особою яка зобов’язана їх дотримуватись, що призвели до загибелі людини).

Наразі слідство у кримінальному провадженні триває.

Джерело: УННРозсилка новин