Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

31 серпня у місті Вишневе відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань Київської області

Щорічно, вже протягом багатьох років, сільські пожежні команди з усієї Київщини змагаються за першість у трьох видах змагання. Аби здобути перемогу цього року в заході  взяли участь 25 команд.
Розпочали захід урочисто: під музичний супровід духового оркестру на трибуну запросили почесних гостей. Підтримати та підбадьорити команди-учасниці завітали 1-й заступник Голови Київської обласної адміністрації  Володимир Максименко, заступник Голови Державної інспекції техногенної безпеки України Іван Кріса, генерал-лейтенант внутрішніх справ у відставці Василь Мельник та ветерани пожежної охорони.
За давньою традицією хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в Чорнобилі  пожежних та поклали квіти до меморіального монументу.
Право підняти прапор надали команді Бориспільського району - переможниці минулорічних змагань.
Оцінювання результатів проводилося по трьох видах змагань: огляд та утримання пожежної техніки, естафета 4 по 100 метрів та бойове розгортання.
В склад комісії з оцінювання техніки увійшли досвідчені фахівці: колишній начальник Управління пожежної охорони у Київській області генерал-лейтенант Василь Мельник, начальник ГТУ МНС у Київській області генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Мазілін.
Третє місце посіла команда ДПК ТОВ «Аеродром Київ – Південний» Васильківського району, друге - команда МПО Катюжанської сільської ради Вишгородського району, а перше місце виборола команда МПО Гнідинської сільської ради Бориспільського району.
У пожежній естафеті учасники демонстрували свою вправність, швидкість та вміння приборкувати полум’я. В подоланні стометрової смуги з перешкодами не було рівних команді Бориспільського району, другими до фінішу дісталася команда  Васильківського ДПК ТОВ «Аеродром Київ – Південний», а третє місце виборола команда ДПК ДП «Клавдіївське лісове господарство» Бородянського району.
Подати швидко та влучно воду від пожежного автомобіля – було наступним випробування для учасників. В бойовому розгортанні команди розташувались у такому порядку: третє місце отримала ДПК ДП «Агрофірма Веселинівка» Баришівського району, другою стала команда МПО Гнідинської сільської ради Бориспільського району, а перше місце отримали учасники ДПК ТОВ «Сквирський КХП».
«Київська область має пишатися тим, що має такі підрозділи у сільській місцевості. На сьогоднішній день, підрозділи добровільної пожежної охорони Київщини відповідають європейським стандартам, ї, як показали ці змагання,  кожен учасник в разі виникнення надзвичайної ситуації   не розгубиться, а виконає свій обов’язок  та покладені на нього функції належним чином», – підбив підсумки заступник Голови Державної інспекції техногенної безпеки України Іван Кріса
Нагороджували переможців  почесні гості заходу. Усі отримали грамоти та подарунки.  
Прес-служба ГУ Держтехногенбезпеки у Київській областіРозсилка новин