Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

2-5 квітня 2019 року в МВЦ відбудеться комплексний виставковий захід

В рамках програми ТЕХНІЧНА ВЕСНА пройде комплексний виставковий захід, що включає в себе одночасно чотири виставки

XI Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA - 2019
III Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D - 2019
XI Міжнародна спеціалізована виставка
КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2019

і єдина в Україні
Міжнародна спеціалізована виставка ЛАК & ФАРБА EXPO UA - 2019

Організатор події - провідний оператор міжнародних виставок в Україні: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Захід пройде з 2 по 5 квітня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

На експозиції понад 100 підприємств та компаній представлять технології та обладнання, сировину, послуги та інноваційні розробки з Австрії, Білорусі, Ірану, Італії, Китаю, Німеччини, Польщі, Саудівської Аравії, Туреччини та України. Щодня проходитимуть семінари і конференції, присвячені технологіям переробки пластмас та полімерних відходів, еко-упаковці, адитивним технологіям, виробництву лакофарбових матеріалів та ін. Організація заходу дозволяє максимально повно презентувати свою продукцію, встановити належний контакт зі споживачем і партнерами, відкриває зручні можливості для обміну досвідом серед фахівців і професіоналів.

ЛАК & ФАРБА EXPO UA - єдина в Україні спеціалізована виставка, де можна ознайомитися з новітніми зразками лакофарбової продукції, сировиною та обладнанням для виготовлення покриттів, а також технологіями для обробки поверхні. Покриття застосовуються практично у всіх галузях промисловості і в побуті, тому є висока зацікавленість в даному заході, як серед споживачів, так і серед виробників галузі.

У рамках виставки ЛАК & ФАРБА EXPO UA - 2019 Асоціація українських виробників лакофарбової промисловості (АУВЛП) виступить із доповіддю на тему "Підсумки 10 років роботи АУВЛП. Перспективні шляхи розвитку лакофарбової галузі".

PLAST EXPO UA - єдина в Україні виставка, яка об'єднує фахівців в області переробки пластмас та каучуку, починаючи від виробництва сировини, створення новітніх вітчизняних моделей устаткування і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. У рамках виставки вперше відбудеться 1-й Міжнародний еко-марафон «ЕКО-УПАКОВКА-погляд в майбутнє».

ADDIT EXPO 3D - виставка, присвячена найбільш інноваційним технологіям XXI століття: адитивному виробництву та тривимірному друку. На виставці будуть представлені технології, програмне забезпечення, обладнання та матеріали для адитивного виробництва, 3D друку, 3D сканування, 3D моделювання та ін. Кожен відвідувач виставки зможе долучитися до освоєння технологій майбутнього, відвідавши стенди учасників та презентації, що відбудуться на експозиції 4-го квітня.

КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2019 - це демонстрація досягнень в області машинобудування, пневматики, гідравліки, металургії, металообробки, діагностики та автоматизації управління, обробки поверхні, виробництва інструментів, двигунів, ливарного обладнання, насосного обладнання, неметалічних матеріалів в промисловості.

Відвідування виставок – безкоштовне. Реєстрація гостей проводитиметься 2-5 квітня з 10.00 на стенді інформації біля входу 3-А павільйону № 3 Міжнародного виставкового центру.

Контакти:
тел.: (044) 201-11-56, 201-11-58 
e-mail: plast@iec-expo.com.uaalexk@iec-expo.com.ua
www.iec-expo.com.ua

Читайте такожРозсилка новин